© Copyright 2020 by bragaPM

O.L.D. Design - Biuro projektowe Patrycja Stary | Muchówka 258, 32-722 Nowy Wiśnicz | woj. małopolskie | NIP: 868-19-54-637 | Regon: 384953722
E-mail: old.design@interia.pl | Tel: +48 692 129 662

inż. Patrycja Stary

Nasze biuro zajmuje się projektowaniem wnętrz i elewacji budynków, a swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a także biznesowych. Zakres naszych usług to nie tylko kompleksowe projektowanie wnętrz domów, mieszkań, budynków użyteczności publicznej, ale także wykonawstwo i nadzór nad robotami.

 

Najważniejszym dla nas celem jest pełne zadowolenie Inwestora, nie tylko na początku czy w trakcie inwestycji, ale przede wszystkim po wielu latach użytkowania. To dlatego funkcjonalność pomieszczeń odgrywa dla nas kluczową rolę.

 

Pierwsza rozmowa z klientem jest najistotniejszym etapem współpracy, właśnie wtedy poznajemy preferencje stylowe Inwestora, a także jego wymagania i marzenia wobec przyszłego remontu. Jednak wygląd to nie wszystko, bowiem to co pięknie wygląda na obrazku nie zawsze sprawdza się w realiach, dlatego wizyta na budowie i dokładna inwentaryzacja eliminuje ewentualne błędy projektowe. Poprawna inwentaryzacja to połowa sukcesu. Najważniejszą kwestią jest doświadczenie i wykształcenie budowlane, które posiadamy bowiem daje nam możliwość przewidzenia i uniknięcia technicznych problemów podczas realizacji projektu.

 

Podsumowując, Inwestora zadaniem jest tylko przedstawienie zarysu swojego mieszkania marzeń, resztą zajmie się biuro O.L.D. Design.

A więc jeśli chcesz ograniczyć swoje zaangażowanie, cenny czas do minimum – skontaktuj się z nami, zajmiemy się wszystkim.

 

Poznaj naszą pracownię

O.L.D. Design